Kiti mokymai

Geros savijautos mokymai, seminarai, renginiai.

Mielai dalyvauju sveikatos ugdymo, sveikos gyvensenos renginiuose ir skaitau pranešimus bei dalinuosi patirimi, rengiu seminarus įmonėms, fiziniems asmenims ar specializuotus sveikatos ugdymo tema.

Pavyzdinės temos:

Subalansuotos mitybos pagrindai – seminarų ciklas apie sėkmingą ir neskausmingą sveikai subalansuotos mitybos režimą visai šeimai.

Priklausomybių cukrui, kavai, miltams DETOKSAS: seminarų grupė, kurioje pateikiamos tikrosios priežastys, kodėl patampate priklausomi nuo cukraus, kavos, miltų bei konkretūs praktiški žingsniai, etapai, produktai, kurie padeda lengvai atprasti nuo šių produktų.

Sveika mityba iš namų: ką valgyti, norint reguliuoti, išlaikyti svorį ar nepriaugti, „nepasigauti“ „piktų“ virusų?, patarimai ir taisyklės išlikti sveikiems ir darbingiems sudėtingu periodu namuose.

Atsparioji lyderystė – visraktis į asmeninį ir verslo augimą: kaip fizinis ir emocinis atsparumas gali padėti lyderiui siekti ilgalaikių tvarių asmeninių ir verslo rezultatų.

Kiti seminarų ciklai:  „Apie sveiką maistą ir jo poveikį sveikatai“, „Sveiko maisto ABC“, „CUKRUS – narkotikas Nr.1“, „Priklausomybė KAVAI – kaip jos išvengti“? „Visa tiesa apie ….“ (miltus, vandenį, Omega 3, omega 6), „Valgyti Negalima sustoti“, „Atrask ir pažink save per mitybą ir judesį“.

Sveikatos kokteiliai – žalieji kokteiliai ir sultys – derinimas, gamyba, naudos.

Vaikų/šeimos mityba subalansuotos mitybos pagrindu – praktiniai būdai ir receptai, kaip įtikinti šeimą pradėti rinktis sveiką maistą.

Atskiros temos: „Sudie viršsvori“, „Natūralus super maistas kasdien“, „Stiprink imuninę sistemą natūraliai“, „Skysčių dietos“ ir pan.

Praktiniai mitybos užsiėmimai – geros savijautos mokymai, racionalaus subalansuoto maisto ruošimas Jūsų namuose, biure, su draugais ar šeima.

Informacija apie Jūsų seminarą: