Receptų/produktų kūrimas

MENIU, GEROS SAVIJAUTOS RECEPTŲ KŪRIMAS, PROGRAMŲ SUDARYMAS Jūsų įstaigai, verslui

Jau sėkmingai sukūriau unikalią „Žaliųjų kokteilių ir sulčių programą“, meniu pirmajam kokteilių barui „Grin grin“, Klaipėdoje, sulčių barui „Jungle juice“, sveiko maisto ir gėrimų vietos – „Fit Food“ atsinaujinimo meniu (sulčių, kokteilių programos, salotos), augalinius vitaminų mišinius „MB December Ideas“, sveikatingumo programas – Sveikatingumo programos Archives – Ambervita bei dešimtis asmeninių maisto ir gėrimų meniu, valgiaraščių.

Geros savijautos receptų kūrimas yra neatsiejama mano gyvenimo dalis, nes vis daugiau žmonių ieško būdų pagerinti savo fizinę ir psichinę sveikatą.

REKOMENDACIJOS:

Ištrauka iš straipsnio: žr. žemiau, o visas straipsnis štai čia: Lietuviškas sportinis gėrimas bėgikui Aidui Ardzijauskui – Ambervita

Tikslinga partnerystė

Prie 2019 m. gegužės 24 d. prasidedančio ultra iššūkio įveikimo mielai sutiko prisidėti sertifikuota mitybos ekspertė Gintarė Jonaitytė ir funkcinių maisto produktų gamintojai „Urban food“. 70 dienų bėgimo metu Aidas vartos specialiai jam sukurtą gėrimą, kuris natūraliu būdu padės atgauti prarastus mineralus, druskas, vandenį. „Intensyvaus bėgimo metu netenkama tokių elektrolitų, kaip magnis, kalis, kalcis, chloridas, natris, todėl jų pusiausvyrą reikia atkurti tinkama mityba“, – sako mitybos ekspertė G. Jonaitytė, kuri ir sukūrė milžiniškus iššūkius pasiryžusiam įgyvendinti sportininkui skirto gėrimo receptą.
„Šis gėrimas yra visa tai, ko man reikia bėgimo metu“, – tikino A. Ardzijauskas susitikimo su augalinės mitybos eksperte Gintare Jonaityte ir funkcinio maisto gamintojais „Urban food“. Jis džiaugėsi, jog buvo išpildytas jo prašymas naudoti tik natūralius produktus.
Specialus gėrimas yra tik iš natūralių sudedamųjų dalių – uogų miltelių, druskos, sidabruoto vandens ir medaus miltelių. „Šio gėrimo sudėtis visiškai natūrali, be jokių pridėtinių medžiagų ar konservantų. Toks buvo ir Aido pageidavimas, o mūsų su „Urban food“ tikslas yra inovatyvus produktas tiesiai iš gamtos, pasitelkiant mokslo technologijas. Labai tikimės, kad tokį gėrimą galėsime adaptuoti ir pasiūlyti plačiajai visuomenei“, – sėkmingu ir tikslingu bendradarbiavimu džiaugiasi Gintarė Jonaitytė.

Kadangi lietuviškuose uogų milteliuose gausu ne tik elektrolitų, bet ir kitų mikroelementų (geležies, cinko, mangano, vario), vitaminų C, B, fruktozės, tai gėrimas puikiai padės bendrai atgauti jėgas bėgimo metu ar po jo. Taip pat – gerins kraujotaką, palaikys šarmų ir rūgščių pusiausvyrą, veiks priešuždegimiškai.

Registruokis pageidaujamai paslaugai!

    MeniuReceptųProgramų