Slapukų politika

Slapukų politika

Ši slapukų politika (“Politika”) aiškina, kaip svetainė www.ambervita.lt (“Svetainė”, “mes”, “mūsų”, “mūsų”) naudoja slapukus ir kitas sekimo technologijas, kai jūs lankotės mūsų svetainėje.

Slapukai yra maži tekstiniai failai, kurie yra saugomi jūsų kompiuteryje arba naršyklėje, kai lankotės interneto svetainėse. Jie plačiai naudojami siekiant užtikrinti tinkamos svetainės veikimą, pagerinti jūsų naršymo patirtį, suprasti, kaip lankytojai naudojasi svetaine ir teikti informaciją, pritaikytą jūsų naršymo įpročiams.

Slapukų naudojimas

Mes naudojame šiuos slapukus mūsų svetainėje:

1. Būtini slapukai: Šie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte naršyti po svetainę ir naudotis jos funkcijomis, pavyzdžiui, prisijungti į savo vartotojo paskyrą arba užpildyti formą. Be šių slapukų, tam tikros svetainės funkcijos gali neveikti tinkamai.

2. Analitiniai slapukai: Šie slapukai leidžia mums rinkti informaciją apie svetainės naudojimą, pavyzdžiui, lankytojų skaičių ir populiariausias svetainės puslapių peržiūras. Surinkta informacija yra apdorojama statistikos tikslais ir padeda mums geriau suprasti lankytojų poreikius ir pageidavimus, kad galėtume gerinti svetainės veikimą ir naudą.

3. Funkciniai slapukai: Šie slapukai leidžia svetainei atsiminti pasirinktus nustatymus ir suteikia papildomą funkcionalumą, kad jūsų patirtis būtų asmeniškesnė ir pritaikyta jūsų poreikiams.

Slapukų valdymas

Jūs galite valdyti slapukus savo naršyklės nustatymuose. Paprastai naršyklės leidžia jums priimti arba atmesti visus slapukus, kontroliuoti slapukų saugojimą ir ištrinti esamus slapukus. Atkreipkite dėmesį, kad, atmetus arba ištrinant slapukus, tam tikros svetainės funkcijos gali būti apribotos arba neveikti tinkamai.

Nuorodos į trečiųjų šalių svetaines

Mūsų svetainė gali turėti nuorodų į kitas interneto svetaines, kurios priklauso trečiosioms šalims. Mes nekontroliuojame ir neatsakome už šių svetainių slapukų ar privatumo politikos turinį. Būdamas mūsų svetainėje, jūs turėtumėte perskaityti susijusių trečiųjų šalių slapukų ir privatumo politiką.

Pakeitimai šioje slapukų politikoje

Mes galime laikinai pakeisti šią slapukų politiką, atnaujindami šią puslapio versiją. Todėl rekomenduojame reguliariai tikrinti šį puslapį norint sužinoti apie bet kokius pakeitimus. Pakeitimai įsigalios nuo jų paskelbimo šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų ar pageidavimų dėl slapukų politikos, prašome susisiekti su mumis el. paštu arba naudoti kitus pateiktus susisiekimo būdus.

Slapukų lentelė

Sesijos slapukai:

PavadinimasDomenasGaliojimas (d)Reikšmė
YSC.youtube.comSesijos metu                             6gvs47NZ-G8

Saugomi slapukai:

PavadinimasDomenasGaliojimas (d)Reikšmė
VISITOR_INFO1_LIVE.youtube.com1792lloodIEYGw
trx_addons_is_retinawww.ambervita.lt3640
_ga_4LYTQB1GRE.ambervita.lt729GS1.1.1685518838.1.0.1685518838.0.0.0
_ga.ambervita.lt729GA1.1.1306938510.1685518839

 

Ši slapukų politika įsigalioja nuo: 2023-05-31