Kūno ženklai, signalizuojantys apie poreikį valytis

 Ar Jūs patiriate sąmoningai ar nesąmoningai vieną ar kelis toliau išvardintus simptomus?

Atsakymas „TAIP“ – Jūsų sukauptos ir gaunamos vidinės energijos nebepakanka kūrybingam, pozityviam gyvenimui, veiklai, sąmoningumui plėsti, nes ji nukreipta kovai su organizmo „šiukšlėmis“, stresu, poilsio, reikalingų maistinių medžiagų stoka ir prastu jų įsisavinimu.

1. KAVA, arbata, vaisvandeniai, ŠOKOLADAS

 Jei Jūs jaučiate, kad negalite praleisti sėkmingai dienos be šių produktų, organizmas kužda – LAIKAS APSIVALYTI.

 2. KONCENTRACIJOS stoka – „tuščios galvos“ principas

 Jei Jūs jaučiate, kad galvoje „tuščia“, trūksta minčių, idėjų darbui ir gyvenimui, organizmas kužda – LAIKAS APSIVALYTI.

3. NĖRA noro ir energijos sportuoti

 Jei Jūs jaučiate, kad neturite jokio noro, jėgų tiesiog pajudėti, pasportuoti, organizmas kužda – LAIKAS APSIVALYTI.

 4. Nuolatinis NUOVARGIS, prasta nuotaika

 Jei Jūs jaučiate, kad esate nuolat pavargęs ar pavargstate greitai, dažnai apima nuotaikos, kai „nieko nesinori“, esate dažnai piktas, liūdnas ar aptingęs, organizmas kužda – LAIKAS APSIVALYTI.

 

5. TROŠKIMAI ir sveikų produktų vengimas

 Nuolatinis troškimas tam tikrų produktų (miltinių patiekalų, saldumynų, riebių produktų ir pan.) ar nenoras valgyti sveiką maistą (daržoves, vaisius, kruopas) organizmas kužda – LAIKAS APSIVALYTI.

6. Vis PRIAUGATE SVORIO?

 Jei Jūs jaučiate, kad nuolatos priaugate „lengvai“ svorio ar sunku numesti svorį, organizmas kužda – LAIKAS APSIVALYTI.

 7. Daug STRESO, prastai miegate?

 Jei Jūs jaučiate, kad nuolatos kamuoja stresas, prastai, neramiai miegate, organizmas kužda – LAIKAS APSIVALYTI.

 8. Vartojate nuolat vaistus

 Jei Jūs NUOLAT VARTOJATE vaistus nuo „senatvės“ ligų, ar tik pajutus skausmą, organizmas kužda – LAIKAS APSIVALYTI.

9. Valgote „visavalgiškai“

 Jei Jūs nuolatos/dažnai valgote gyvulinės kilmės maistą – mėsą, pieno produktus, žuvį-, cukrų, organizmas kužda – LAIKAS APSIVALYTI.

10. Ketinate pastoti

 Jei Jūs planuojate kūdikį ir norite greičiau pastoti, būsimai atžalai įskiepyti sveikos mitybos ir išlaikyti natūralius įpročius, organizmas kužda – LAIKAS APSIVALYTI.

 

Norisi pokyčio – tikslinga pradėti nuo 5 dienų, akivaizdaus pasikeitimo – 10 dienų, sveikų įpročių susiformavimo – 21 dienos ir kartoti reguliariai 2-4 kartus per metus, taip pat kiekvieną dieną valgyti kuo daugiau subalansuotų, įvairių augalinės kilmės produktų ir patiekalų.

 ŽALIŲJŲ KOKTEILIŲ IR SULČIŲ PROGRAMOS – tai viso organizmo “perkrovimas”, po kurio spartėja medžiagų apykaita ir kraujo apytaka, ląstelių aprūpinimas reikalingomis maistinėmis medžiagomis, ląstelių atsinaujinimas, savalaikis toksinų pašalinimas, stiprėja imuninė sistema, žmogaus organizmas atjaunėja tiek išoriškai, tiek iš vidaus.

Iš praktikos pastebiu, kad žmonės, kurie stengiasi valyti organizmus savarankiškai, dažnai suklumpa „vidury kelio“, nes pritrūksta motyvacijos, teisingų žinių, instruktavimo, palaikymo, todėl,  jei norisi pasikalbėti ir sėkmingai pradėti ir tęsti/kartoti, ar rūpi speciali ŽALIŲJŲ KOKTEILIŲ IR SULČIŲ programa , parašykite man ambervita@ambervita.net ar paskambinkite 8 615 27522.

 

 

Komentuoti


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Gauk įkvepiančias naujienas apie sveikatą tiesiai į savo el.paštą