Naujas ultra iššūkis
„Bėgimas nesibaigia kirtus finišo liniją“, – sako ultra bėgikas, ugniagesys-gelbėtojas, lektorius Aidas Ardzijauskas ir 2019-aisias nesustoja. Šį kartą bėgiko maršrutas nusidriekia iš North Cape (Nordkapas, šiauriausias Norvegijos taškas) į Porto Kagio (piečiausias žemyninės Graikijos taškas). Per 70 dienų A. Ardzijauskas planuoja įveikti daugiau nei 5800 km. Tai dar vienas iššūkių, kuris veda link didžiausios svajonės – bėgimo aplink Žemės rutulį.


Jei 2018 m. bėgimas iš Dakaro buvo skirtas Lietuvos šimtmečiui, tai pasakodamas apie ateities planus Aidas sako, jog nori išlikti nuoširdus ir į klausimą, kam bus skirti bėgimai, gali atsakyti tik labai bendrai: labiausiai noriu, kad žmonės iš šios žinutės pasiimtų tai, kas jiems tuo metu atrodo aktualiausia, svarbiausia. „Mano tikslas yra parodyti, kad visada yra galimybė daryti tai, ką nori. Ir norėti iš pirmo žvilgsnio gal net neįmanomų dalykų“, – sako bėgikas.
Reikia akcentuoti tai, kad Aidas Ardzijauskas bėgs gan dideliu tempu ir tai darys vienas. Jis nuolat palaikys ryšį su savo komandos nariais ir reguliariai praneš apie savo savijautą, kad mitybos specialistė galėtų įvertinti situaciją ir patarti, kaip išlaikyti jėgas ir tinkamai atsistatyti po patiriamų krūvių.


Tikslinga partnerystė


Prie 2019 m. gegužės 24 d. prasidedančio ultra iššūkio įveikimo mielai sutiko prisidėti sertifikuota mitybos ekspertė Gintarė Jonaitytė ir funkcinių maisto produktų gamintojai „Urban food“. 70 dienų bėgimo metu Aidas vartos specialiai jam sukurtą gėrimą, kuris natūraliu būdu padės atgauti prarastus mineralus, druskas, vandenį. „Intensyvaus bėgimo metu netenkama tokių elektrolitų, kaip magnis, kalis, kalcis, chloridas, natris, todėl jų pusiausvyrą reikia atkurti tinkama mityba“, – sako mitybos ekspertė G. Jonaitytė, kuri ir sukūrė milžiniškus iššūkius pasiryžusiam įgyvendinti sportininkui skirto gėrimo receptą.
„Šis gėrimas yra visa tai, ko man reikia bėgimo metu“, – tikino A. Ardzijauskas susitikimo su augalinės mitybos eksperte Gintare Jonaityte ir funkcinio maisto gamintojais „Urban food“. Jis džiaugėsi, jog buvo išpildytas jo prašymas naudoti tik natūralius produktus.
Specialus gėrimas yra tik iš natūralių sudedamųjų dalių – uogų miltelių, druskos, sidabruoto vandens ir medaus miltelių. „Šio gėrimo sudėtis visiškai natūrali, be jokių pridėtinių medžiagų ar konservantų. Toks buvo ir Aido pageidavimas, o mūsų su „Urban food“ tikslas yra inovatyvus produktas tiesiai iš gamtos, pasitelkiant mokslo technologijas. Labai tikimės, kad tokį gėrimą galėsime adaptuoti ir pasiūlyti plačiajai visuomenei“, – sėkmingu ir tikslingu bendradarbiavimu džiaugiasi Gintarė Jonaitytė.


Kadangi lietuviškuose uogų milteliuose gausu ne tik elektrolitų, bet ir kitų mikroelementų (geležies, cinko, mangano, vario), vitaminų C, B, fruktozės, tai gėrimas puikiai padės bendrai atgauti jėgas bėgimo metu ar po jo. Taip pat – gerins kraujotaką, palaikys šarmų ir rūgščių pusiausvyrą, veiks priešuždegimiškai.
Daugiau informacijos – www.aidasardzijauskas.com arba www.ambervita.net, www.urbanfood.lt

Komentuoti


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Gauk įkvepiančias naujienas apie sveikatą tiesiai į savo el.paštą