„Kai pirmą kartą paragavau, pagalvojau – kaip saldu, ar tikrai nėra cukraus? Pradėjau tyrinėti Polisol produktų sudėtį, o ten radau tik grūdus (kviečius, miežius, avižas ir kukurūzus) ir vandenį. Va, ir organizmo reakcijos laukiau ( mano organizmas labai jautrus šlamštinam, nekokybiškam maistui), bet nesulaukiau jokio neigiamo poveikio, bet pastebėjau energijos gausą“ patirtimi dalinasi sveikos mitybos ekspertė Gintarė Jonaitytė.

 

KAS YRA POLISOL?

POLISOL – natūralus ekstraktas iš daigintų kviečių, miežių, avižų ir kukurūzų grūdų. Būtent daiginti grūdai turi didžiausią koncentraciją maistingų medžiagų bei vitaminų, kurie ypač naudingi žmogaus organizmui. Grūdams dygstant, vitaminų ir mineralų koncentracija juose padidėja maždaug 5-6 kartus, todėl “Polisol” yra natūralus gamtinis multivitaminų kompleksas.

 

KAIP GAMINAMI POLISOL PRODUKTAI?

POLISOL gamybos technologijos pagrindiniai etapai:

– daiginti grūdai susmulkinami ir sumaišomi su šiltu vandeniu, taip išlaikomi tam tikrą laiką kol vyksta krakmolo ir kitų grūdų komponentų hidrolizė.

– po to vyksta termiškas apdorojimas prie temperatūros ne didesnė kaip 45-55°C, prie kurios ne sunaikinami vitaminai ir biologiškai aktyvūs elementai. Termiško apdorojimo metu (tame tarpe naudojant vakuumą)  vyksta masės sutirštinimas, gliukozės, fruktozės ir maltozės gamybos užbaigimas, pasterizavimas, filtravimas ir užpildymas į stiklinę tarą.

POLISOL yra tirštas, vidutinio klampumo skystis, tamsiai rudos spalvos bei saldaus salyklo skonio.

 

POLISOL GYDOMOSIOS SAVYBĖS

JAV atlikus didelės apimties tyrimus, kuriuose dalyvavo keli tūkstančiai savanorių, nustatyta, kad reguliariai vartojant daigintus grūdus tris kartus sumažėja širdies bei kraujagyslių sistemos ir onkologinių ligų rizika.

Kodėl daigintų grūdų ekstraktas pasižymi gydomąja galia?

Grūdams dygstant juose pagausėja visų žmogaus organizmui reikalingų medžiagų. Tai visiškai natūralus visavertis, žmogaus organizmo lengvai įsisavinamų vitaminų, mikroelementų, aminorūgščių ir angliavandenių kompleksas. Daigintų grūdų sudėtyje yra iš esmės visų nepakeičiamųjų aminorūgščių, o vitaminų kiekis juose yra padidėjęs 5–10 kartų. Moksliškai įrodyta jog daigintuose javų grūduose yra 9 vitaminai (C, E, B1, B2, B5, B6, B12, PP, H) iš šiuo metu mokslui žinomų 13-kos.

“100 g daigintų grūdų (tai yra 100 g ekstrakto „Polisol“) vitamino C yra daugiau nei 8 stiklinėse apelsinų sulčių”

Daigintų grūdų ląstelės yra biogeninės, kitaip tariant, jos ne tik biologiškai aktyvios, bet ir gyvos, todėl gali savo gyvybinę energiją perduoti mūsų organizmui. Daigintus grūdus sudaro pačios jauniausios ląstelės, kuriose nėra pažeidimų, atsirandančių augimo metu dėl genuose užprogramuoto kiekvieno organizmo senėjimo.

“Dėl didelio biogeninio aktyvumo daiginti grūdai normalizuoja medžiagų apykaitos procesus, padidina hemoglobino koncentraciją kraujyje, pašalina iš organizmo radionuklidus, padidina protinį bei fizinį darbingumą ir organizmo ištvermingumą, sustiprina organizmo atsparumą infekcijoms. Daiginti grūdai aprūpina organizmą trūkstamais vitaminais, mikroelementais ir mineralinėmis medžiagomis, pašalina iš organizmo nuodingas medžiagas, toksinus ir gleives, stiprina ir tonizuoja organizmą, stiprina sąnarius ir kaulų – raumenų sistemą”.

Noriu POLISOL – http://www.ambervita.net/produkto-kategorija/eko-produktai/polisol-daigintu-grudu-galia/

KAM SKIRTI POLISOL PRODUKTAI?

Tatjana Znamenskaja, Ukrainos neonatologų asociacijos viceprezidentė, medicinos mokslų daktarė, profesorė teigia, kad POLISOL produktai vertingi tuomet, kai norime :

Sustiprinti imunitetą – tinka visiems, įskaitant nėščiąsias, maitinančias motinas ir vaikus.

– Padidinti hemoglobino koncentraciją kraujyje – tinka visoms gyventojų grupėms. Šis ekstraktas ypač veiksmingas gydant anemiją ir hipoksiją.

– Sumažinti cholesterolio kiekį, ir kraujospūdį – tinka visiems turintiems šių problemų.

Padidinti energijos kiekį – tinka visiems aktyviai dirbantiems tiek protiškai , tiek fiziškai. Teigiamai veikia vaikų vystymąsi, pagyvenusiems žmonėms suteikia jėgų ir energijos.

Be to atlikti tyrimai nuo 2009 – 2016 m. (VĮ Ukrainos MMA PAG institutas, Ukrainos seksologijos ir andrologijos institutas, Higienos ir pesticidų toksikologijos mokslinių tyrimų institutas) rodo, kad „Polisol“ vartojimas padeda:

  1. Gydant nėščiąsias:

– vidutiniškai 20 proc. sumažinti gimdymo komplikacijų dažnį;

– vidutiniškai 20 proc. sumažinti naujagimių hipotonijos ir asfiksijos dažnį;

– 5 dienomis sutrumpinti gydymo klinikoje laiką.

  1. Gydant vaikų sistemines ligas:

– 1,5 karto padidinti gydymo veiksmingumą;

 – perpus sumažinti ligos paūmėjimo dažnį;

 – apsaugoti nuo ligos lėtinių recidyvinių formų;

 – pagerinti organų funkcinę būklę, lipidų apykaitą, pagerinti oksidacijos ir redukcijos reakcijų, fizinio bei protinio darbingumo ir imuninio reaktyvumo rodiklius.

  1. Gydant ginekologines ligas:

– pagreitinti ovuliaciją, geltonkūnio vystymąsi, normalizuoti kiaušidžių dydį, pagerinti folikulų susidarymą.

 

POLISOL PRODUKTŲ ĮVAIROVĖ

  1. KLASIKINIS
  2. SU SPANGUOLĖMIS
  3. VYRIŠKA JĖGA
  4. SU ERŠKĖTUOGĖMIS
  5. MAMOS SVEIKATA

                                                                                            

                                     

                                            

Noriu POLISOL – http://www.ambervita.net/produkto-kategorija/eko-produktai/polisol-daigintu-grudu-galia/

 

 

Komentuoti


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Gauk įkvepiančias naujienas apie sveikatą tiesiai į savo el.paštą