Ar pastebėjote, kad vieni žmonės yra linkę sirgti kur kas greičiau arba prie jų „kimba“ ligos sparčiau negu prie kitų? Kai kurie net persirgę liga, po kurio laiko vėl atkrinta arba patiria komplikacijų? Taip nutinka dėl SILPNO IMUNITETO.

Imunitetas yra natūrali mūsų kūno gynybos sistema. Bakterijos, virusai, įvairūs parazitai, grybelis ir visi kiti mus susargdinantys svetimkūniai, su kuriais susiduriame savo aplinkoje, kelia grėsmę susirgti. Stipri imuninė sistema geba atpažinti milijonus skirtingų antigenų ir pagaminti tiek baltųjų kūnelių bei baltymų, kiek yra būtina išnaikinti įsibrovėliams. Jei imuninė sistema nusilpusi, nesugebama apsiginti nuo kenksmingų ir žalingų išorinių organizmų.

Mokslininkai pastebi, kad SILPNINTI IMUNINĘ SISTEMĄ gali daug skirtingų faktorių: antibiotikų, vaistų nuo temperatūros vartojimas, nevisavertė mityba, per didelis angliavandenių ir cukraus kiekis maiste, stresas, miego trūkumas, įvairios neigiamos emocijos, rūkymas, per dažnas alkoholio vartojimas, specifinės dietos, netgi aplinkos užterštumas. Be to, imuninę sistemą veikia senėjimo procesai. Atsparumą virusams ir įvairioms ligoms didina grūdinimasis, fizinis aktyvumas, tinkamas miego režimas, visavertė mityba. Pastebima, kad ypač šiame sąraše svarbi mityba, nes ji aprūpina imuninę sistemą reikalingais elementais ir ją sustiprina. „Tinkamas maistas – geriausi vaistai“. Tačiau gali būti išties nelengva rasti ir vartoti tokį maistą, kuris suteiktų tokį kiekį įvairių maisto medžiagų, koks reikalingas kasdien. Nepaisant to, kad renkamės sveiką ar mažiau sveiką maistą, derliaus rinkimo, apdorojimo, transportavimo ir gamybos metu prarandamos maisto medžiagos gali sužlugdyti visas mūsų pastangas gauti ir įsisavinti „likusias“ maisto medžiagas. Be to, skirtingiems žmonėms reikia skirtingų maisto medžiagų. Maisto medžiagų poreikis ir jų įsisavinimas priklauso nuo mūsų amžiaus, lyties, fizinės būklės ir aktyvumo. Pavyzdžiui, fiziškai aktyvų gyvenimą gyvenantiems žmonėms gali reikėti daugiau antioksidantų, nei tiems, kurie pasyvūs. To paties gali reikėti ir gyvenantiems užterštoje aplinkoje, vartojantiems daug riebalų ar cheminių priedų turinčio maisto, patiriantiems psichinį stresą. Rūkaliams reikia daugiau vitamino C, kavos mėgėjams – daugiau vitamino B. Dietos besilaikantys žmonės gauna mažai riebalų, jiems gali prireikti daugiau juose esančio vitamino E. Jei žmonės vartoja riebalų pakaitalų (pvz. perdirbti riebalai) turinčių, jiems reikalingi maisto papildai,
suteikiantys vitamino E, D, E, K ir karotenoidų, kadangi riebalų pakaitalai trukdo įsisavinti šias lipiduose tirpstančias maisto medžiagas.

Mitybos spragos daro tiesioginę įtaką sveikatai – daugeliu atveju žmonės net negauna RPN (rekomenduojama paros norma) – nustatytas tam tikros maisto medžiagos kiekis (vitaminų, mineralų) vienai dienai, kuri žmogaus organizmui leidžia išvengti medžiagų trūkumo. Kai kuriems žmonėms maisto medžiagų trūkumo rizika dar didesnė: moterims (ypač nėščioms ir maitinančioms kūdikį), senyvo amžiaus žmonėms, vaikams (ypatingai iš mažesnes pajamas turinčių šeimų), moksleiviams ir aukštųjų mokyklų studentams, rūkantiems ir dietos besilaikantiems. žmonėms.
Problema ta, jog RPN kai kuriems žmonėms yra net per maža. Anksčiau mokslininkai manė, jog, siekiant išvengti trūkumo, žmogui pakanka 60 mg vitamino C, tačiau naujausi tyrimai rodo, kad ši dozė turėtų būti žymiai didesnė nei RPN. Moksliniai tyrimai rodo, kad didesnė nei RPN vitamino E, stipriausio lipiduose tirpstančio antioksidanto, ir karotenoidų, sveikatai svarbių augalinės kilmės maisto medžiagų (kuriems RPN nėra nustatyta) dozė yra naudinga. Tyrimai taip pat parodė, jog vitaminų C, E ir seleno antioksidantinės savybės gali dar geriau veikti sveikatą, jei šių medžiagų vartojama dozė viršija RPN. Išimtis taikoma vitaminams A ir D, kurių RPN negalima viršyti (per didelis jų kiekis gali būti nuodingas). Kitaip sakant labai svarbu atsižvelgti į kiekvieno sveikatos situaciją, būklę, gyvenimo būdą, imuniteto „imlumą“ virusams, bakterijoms ir pan. ir pritaikyti asmeniškai. Todėl vis didesnio mokslininkų pritarimo sulaukia koncepcija, kurią išplėtojo NEOLIFE mokslininkai aštuntojo dešimtmečio pabaigoje. Ji teigia, jog reikia vartoti tokį maisto medžiagų kiekį, kuris, kaip pritaria daugelis mokslininkų, užtikrina gerą sveikatą ir gyvybingumą. Ši norma vadinama optimalia paros doze (OPD, ang. Optimal daily intake).

Tad, kaip supratome, imunitetą stiprinti reikėtų ne tada, kai sergame, bet kai nesergame. Tuo metu, kai organizmas serga, jis apkrautas kitomis veiklomis, o štai, kai nesergame – tinkamiausias laikas imunitetą sustiprinti ir pa(iš)laikyti jo pusiausvyrą, tai reiškia čia ir dabar, t.y nelaukti, kol ištiks, koks tai negalavimas, liga, užklups virusas, pasireikš uždegimas ir pan.

KODĖL AŠ PASIRINKAU IR REKOMENDUOJU NEOLIFE PRODUKTUS, nes jie yra natūralūs aukštos kokybės produktai, sukurti gamtos, pagrįsti mokslo, plačiau čia:

https://www.ambervita.net/produktas/sveiki-veiksmingi-papildai/

Tad IMUNITETO PUSIAUSVYRAI IŠLAIKYTI IR SUSTIPRINTI rekomenduočiau tokią žingsnių programą ar atskirus produktus, konsultuoju, sudarau programą NEMOKAMAI:

1. Žarnyno išVALYMAS ir gerųjų bakterijų pripildymas:

a) žarnyno detoksikacija:
Neolife “Betaguard” – tai maisto papildas sukurtas visame pasaulyje garsaus vėžio tyrinėtojo ir toksikologo dr. Arthuro Fursto. Jis puikiai žinojo toksinų poveikį žmogaus organizmui ir buvo susirūpinęs vis didėjančiu toksinių medžiagų poveikiu aplinkai, todėl “Betaguard” sudėtyje yra antioksidantų ir toksinus šalinančių medžiagų. Beta karotenas ir vitaminas E apsaugo riebalų turinčias ląsteles ir audinius. Vitaminas C, B6, cinkas ir selenas padeda palaikyti normalią imuninę sistemą, o cinkas ir varis palaiko natūralų organizmo detoksikacijos procesą;

b) žarnyno „užveisimas“ geromis bakterijomis, nes
ar žinojote, kad dėl nusilpusio imuniteto ir padažnėjusių ligų gali būti kalta pakitusi žarnyno bakterijų pusiausvyra? Sveiko žmogaus organizme gerosios bakterijos sudaro 85 %, o blogosios 15 %, tačiau, kai blogųjų bakterijų ima daugėti – išsivysto disbiozė. Dėl jos žmogus gali susirgti įvairiomis ligomis, nusilpsta jo imunitetas. Jei pastaruoju metu pradėjote dažniau sirgti, greitai pavargstate, vartojote antibiotikus, vertėtų papildyti savo mitybą gerosiomis bakterijomis. Vos vienoje Neolife „Acidophilus Plus“ kapsulėje yra net penki milijardai penkių skirtingų rūšių „gyvų” mikroorganizmų. Tai prilygsta net dešimčiai jogurto porcijų! „Gel-Gard” apsaugos sistema garantuoja bakterijų patekimą į žarnyną, apsaugodama jas nuo agresyvios skrandžio rūgšties. Taip užtikrinama, jog į žarnyną pateks maksimalus „gyvų” bakterijų skaičius.

2. Imuniteto stiprinimas:

a) sustiprinkite savo imunitetą pasitelkę česnakines daržoves! Neolife “Garlic Allium Complex” yra puiki išeitis, gauti visą česnakinių daržovių naudą ir išvengti nemalonaus kvapo kasdien. Laboratorijose atlikti tekstai patvirtino, kad apvalkalą turinčios Neolife “Garlic Allium Complex” netirpsta skrandžio rūgštyje. Kai tabletę pasiekia šarmingą žarnyno aplinką, ji greitai ištirpsta suteikdama bioaktyvių elementų, kurie maksimaliai nekinta ir yra absorbuojami. Tikslingas pristatymas leidžia išvengti nemalonaus kvapo ir skonio problemų, kurios yra įprastos valgant šias daržoves! Kiekvienoje dozėje yra 4200 mcg gryno alicino, o taip pat svogūnų, laiškinių česnakų ir porų bioaktyvių medžiagų!

b) organizmo papildymas antioksidantais (cheminių komponentų grupė, kuri randama natūraliose daržovėse, vaisiuose ir kituose augaluose, kovoja su žalingu laisvųjų radikalų poveikiu ir padeda išlaikyti stiprią imuninę sistemą, ir padeda geriau apsisaugoti nuo peršalimo, gripo ir kitų infekcijų.):

b1) vitaminas C. Jis yra jautrus karščiui, šviesai, drėgmei, reaguoja su deguonimi, o ruošiant maistą yra prarandama apie 40% šio vitamino. Papildę savo racioną Neolife “All C”, galėsite būti tikri, jog jūsų mityboje tikrai netrūksta vitamino C. Tai puikaus apelsinų skonio kramtomosios tabletės, kurios patinka visiems! Galimas ir Neolife „Sustained Release Vitamin C”, kuris sukurtas tam, kad patenkintų Jūsų individualius organizmo poreikius. Pasitelkiant palaipsnio išskyrimo metodą, į organizmą nuolat kas 6-8 val. išskiriamas tam tikras vitamino C kiekis.  Sudėtyje yra malpigijų vaisių ir erškėtuogių. Malpigijos (vaisiai, panašūs i vyšnias) ir erškėtuogės (kieti erškėčių krūmų vaisiai, priklauso erškėtinių šeimos augalams) yra vieni iš turtingiausių natūralaus vitamino C šaltinių. Vitaminas C yra toks, koks randamas gamtoje. Vitaminas C yra stiprus antioksidantas, teigiamai veikiantis imuninę sistemą, apsaugantis širdį ir kraujagysles, palaikantis sveiką odos išvaizdą. Taip pat vitaminas C: malšina uždegimus, stiprina imunitetą, mažina širdies ligų riziką, skatina kolageno gamybą ir lėtina senėjimo procesus, padeda sumažinti streso lygį, padeda organizmui įsisavinti mineralus, tokius kaip geležis, prisideda prie kūno ištvermės ir fizinės formos palaikymo.

Vitamino C trūkumo požymiai:

– Daugiau ant odos atsirandančių mėlynių;
– Lėtai gyjančios žaizdelės;
– Dantenų uždegimai;
– Sausi ir lūžinėjantys nagai ar plaukai;
– Paraudusi ir sausa oda;
– Kraujas iš nosies;
– Nusilpęs imunitetas;
– Sąnarių patinimai ir skausmai;
– Nuovargis ar depresija;

[ngg src=”galleries” ids=”3″ display=”basic_slideshow”]b2) karotenoidai (tai pigmentinės medžiagos, kurios suteikia spalvą daržovėms ir vaisiams).
Gaminant Neolife “Carotenoid Complex” (15 karotenoidų), yra naudojami tik patikrinti vaisiai ir daržovės: pomidorai, morkos, špinatai, raudonoji paprika, braškės, abrikosai ir persikai. Gauti karotenoidai ištirpinami alyvų aliejuje ir patalpinami į želatinines kapsules, kur veiksmingos medžiagos tam, kad išvengti oksidacijos, yra azoto turinčioje terpėje. Produkto sudėtyje yra alfa-tokoferolo (vitamino E) ir lecitino. Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, aromatizatorių, konservantų ar saldiklių. Neolife “Carotenoid Complex”sustiprina sveiko žmogaus imuninę sistemą 37 procentais vos per vieną mėnesį, vartojant po tris kapsules per dieną! Įrodyta klinikiniais tyrimais www.carotenoidcomplex.com

b3) flavonoidai (tai antioksidantai, kurie gali daryti teigiamą įtaką tose organizmo vietose, kurios laiko vandenį (kraujyje, kepenyse, inkstuose, plaučių skystyje, ašarose ir t.t.). Neolife “Flavonoid Complex” sudėtyje flavonoidai yra tokiame pavidale, kokiame jie yra sutinkami gamtoje. Preparatas yra pagamintas iš patikrintos žaliavos: jis yra gaunamas iš spanguolių, žalių kopūstų, žalios arbatos (be kofeino), burokėlių, šeivamedžio uogų, aviečių, mėlynių, raudonų ir žalių vynuogių, apelsinų, citrinų ir greipfrutų. padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.
b4) resveratrolis. „NeoLife“ maisto papildas “Tre” – tai gėrimas, kuris pagamintas iš granatų, kopūstpalmių ir žaliosios arbatos ir:
• suteikia vertingo resveratrolio, kurio yra vynuogėse, ir kitų vandenyje tirpių būtinų augalinės kilmės maistinių medžiagų.
• tai stiprus, unikalus grynų ekstraktų derinys iš grantatų, kopūstpalmių vaisių ir žaliosios arbatos, papildytas originaliu „NeoLife“ “Inflox” uogų mišiniu su resveratroliu ir alfa lipo rūgštimi, natūraliai pasaldintas agavų nektaru.
• skanus ir koncentruotas: nuo pat pirmojo gurkšnio pajausite jo gaivinantį skonį ir energijos teikiančią galią.
• Turintis žemą glikemijos lygį.
„Tre” – tai:
• 5-10 kartų daugiau resveratrolio nei geriausiame raudoname vyne!
• 7 kartus daugiau antioksidantu nei prisirpusiuose raudonuose pomidoruose!
• 6 kartų daugiau alfa lipo rūgšties nei šviežiuose špinatuose !

b5) koefermentas Q 10:

TOP 5 priežastys, kuo naudingas kofermentas Q10:

– lėtina senėjimo procesus. Kofermentas Q10 turi stiprų antioksidacinį poveikį, todėl padeda sumažinti raukšlių gilumą, saugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio bei ją skaistina.
– mažina nuovargį esant mažakraujystei.
– gerina širdies darbą, nes būtent širdies raumenyje kaupiasi didžioji kofermento Q10 dalis.
– stiprina imunitetą.
– padeda išlaikyti gražius ir sveikus dantis, nes jiems būtinas kofermentas Q10. 

Išskirtinis „NeoLife“ Q 10 – tai augalinių lipidų, polifenolių ir sterolių mišinys, išgaunamas iš sveikų grūdų lipidų ir sterolių,  L-cisteino, svarbios aminorūgšties, reikalingos gliutationo biosintezei ląstelėse, kitų svarbių sudedamųjų dalių: saulėgrąžų lecitino, kokosų vidutinės grandinės trigliceridų (MCT) aliejaus, ryžių sėlenų aliejaus, kurie padeda įsisavinti KoQ10.

Yra atskiri sprendimai vaikams, lėtinėmis ligomis sergantiems ar specialų poreikį turintiems žmonėms. Konsultuoju ir parenku produktus, sudarau programas NEMOKAMAI, susisiekti galite el.paštu ambervita@ambervita.net arba šia nuoroda –https://www.ambervita.net/paslaugos/konsultacijos/ –, pažymėdami laukelyje „Konsultacijos tikslas“ – „Dėl papildų rekomendacijos“.

[ngg src=”galleries” ids=”11″ display=”basic_slideshow”]Šaltiniai:

Straipsnis paruoštas pagal Neolife kompanijos leidžiamą žurnalą “Life style”, vidinių kompanijos dokumentų informaciją, pagrįsta klinikiniais pasauliniais tyrimais, remtasi farmacininkės E.Žemkauskienės mintimis, www.neolife.com

p.s noriu pasidalinti ir Neolife biologo Marko Lowmano ištrauka, apie Neolife produktų kelią nuo lauko iki mūsų stalo:

 

Komentuoti


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Gauk įkvepiančias naujienas apie sveikatą tiesiai į savo el.paštą